3D TISK NA ZAKÁZKU

Potřebujete vyrobit nějakou speciální vychytávku do domácnosti nebo prototyp výrobku pro Vaší společnost? Zajistíme Vám 3D tisk na zakázku přesně podle Vašich specifikací. Na naší hi-tech dílně máme k výrobě připraveny moderní 3D tiskárny s vysokou přesností, veškerý potřebný software a kompletní sadu nářadí na případnou úpravu modelu jako je broušení, tmelení, vrtání či finální lakování pro hladký povrch.

3D výrobky vznikají z počítačových 3D modelů, které se v 3D tiskárně tvoří tavením plastové struny, takzvaného filamentu, který se nanáší v jednotlivých vrstvách na sebe. Filamenty pro 3D tisk jsou vzhledově podobné jako struny do strunových sekaček.

Co Vám můžeme nabídnout?

3D tisk z dodaného 3D modelu ve formátu STL či OBJ.

3D modelování z technických plánů nebo jen náčrtku na papíru.

Postprocessing v podobě broušení, tmelení a lakování.

Prodej 3D tiskáren naší vlastní konstrukce a designu.

Komplexní konzultace Vašeho projektu před výrobou ZDARMA

Foto Lampy z Vašich vlastních fotek jako svítící vzpomínka.

3D tisk na zakázku Vám neklade žádné meze co se velikosti, tvaru a složitosti týká. Najednou je možné vytisknout model do velikosti 50x50x20 cm a pokud je model větší můžeme ho v PC rozřezat a vytisknout jako stavebnici která se vy finále slepí a spoje zabrousí.

3D tisk na zakázku neslouží pouze pro hobby účely nebo průmyslové firmy vyrábějící součástky či výrobky ale lze ho využít i na výrobu originálních 3D reklamních předmětů jako např.:

3D logo na zeď či stůl | Ukázka ZDE

Svítící 3D fotky v rámečku | Ukázka ZDE

3D dárky a předměty | Ukázka ZDE

Firemní maskoti v životní velikosti | Ukázka ZDE

3D trofeje, těžítka a vykrajovátka | Ukázka ZDE